Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

Profil psp5krakow

psp5krakow

Imię:
Płeć: mężczyzna
Numer GG:
Wyślij PW: Utwórz wiadomość
Ulubione profile: Dodaj
Zablokowane profile: Dodaj
Data rejestracji:  29-06-2017
Dni w serwisie:  419
Ostatnia wizyta: 28-06-2018 o 08:22
Województwo:  małopolskie
Miejscowość:  Kraków
Strona WWW: 
Wiek: 38 lat
O sobie: Przedstawiciel Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie ul.Sławkowska 20 31-016 Kraków tel. (12) 422–12–91 603–688–733
Ostatnie odpowiedzi (7):

28 czerwca 2018, 08:23 do pytania Sport w szkole
W naszej Prywatnej Szkole Podstawowej nr 5 w Krakowie staramy się urozmaicać zajęcia z wychowania fizycznego. Zdajemy sobie sprawę, że uczniowie mają różne upodobania sportowe, więc zależy nam, żeby każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie. Gramy w gry zespołowe (siatkówka, koszykówka), ale chodzimy też na basen, organizujemy zajęcia z judo, aerobiku czy nauki tańca. Uczniowie chwalą sobie takie typy aktywności i chętnie uczestniczą w lekcjach. Bardzo dobrze, że w przeciwieństwie do Twoich kolegów i koleżanek, masz pozytywny stosunek do sportu. Aktywność fizyczna w młodym wieku wpływa na prawidłowy rozwój organizmu, zapobiega otyłości, wyrabia kondycję. Więcej jej zalet opisujemy na naszym blogu: http://www.prywatna-szkola5.pl/blog/jak-polubic-wf. Zachęcam Cię do lektury, możesz też podesłać ten artykuł swoim rówieśnikom i w ten sposób skłonić ich do zmiany nastawienia do sportu 😉
25 czerwca 2018, 08:23 do pytania Sport w szkole
Witaj. Czy rozmawiałeś o swoich problemach z rodzicami, z wychowawcą klasy? Być może sytuację uda się rozstrzygnąć mniej radykalnie niż zmieniając szkołę. Odpowiadając na Twoje pytanie, zmiana szkoły w siódmej klasie jest możliwa. Musisz tylko uzyskać zgodę rodziców oraz dyrekcji i upewnić się, że w innej placówce znajdzie się dla Ciebie miejsce. Jeśli jesteś niezadowolony z poziomu sportu w Twojej klasie, możesz zapisać się na dodatkowe zajęcia poza szkołą albo przyłączyć się do jakiejś lokalnej drużyny. Możesz także zaproponować nauczycielowi WF-u zorganizowanie kółka sportowego – być może okaże się, że chętnych na taką dodatkową porcję ruchu jest u Was więcej :)
21 marca 2018, 10:28 do pytania Czy znacie szkole ktora dobrze wspolpracuje z rodzicami?
Tak, mąż ma rację. Po znalezieniu wolnego miejsca w nowej szkole, należy uzyskać od dyrekcji zgodę na przeniesienie dziecka. Proszę się jednak nie martwić, takie pozwolenie można uzyskać z łatwością, należy tylko dobrze uargumentować swoją decyzję. Jeżeli chodzi o zasady rekrutacji, to zwracamy uwagę na dotychczasowe wyniki w nauce kandydatów, jednak kluczowe znaczenie ma dla nas rozmowa, jaką z nimi przeprowadzamy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5, z chęcią poznamy syna, pokażemy Wam szkołę i odpowiemy na wszelkie pytania.
20 marca 2018, 11:26 do pytania Czy znacie szkole ktora dobrze wspolpracuje z rodzicami?
Dzień dobry. To przykre, że zostałaś tak zlekceważona i niewłaściwie potraktowana. Pozwolę sobie polecić naszą Prywatną Szkołę Podstawową nr 5, w której jest zupełnie inaczej. Po pierwsze, możemy pochwalić się wysokim poziomem nauczania i dbałością o emocjonalny i intelektualny rozwój dzieci. Po drugie, nasza szkoła wyróżnia się tym, że dydaktycy, którzy tu pracują, mają indywidualne podejście do wszystkich uczniów. Zaangażowanie wykwalifikowanej kadry wychowawczej i mało liczne klasy (maksymalnie 10-osobowe), sprawiają, że każdemu dziecku i rodzicowi poświęca się tu tyle uwagi, ile jest potrzebne. Osobom sprawiającym problemy wychowawcze lub mającym trudności z nauką zapewniamy rozbudowaną ofertę edukacyjno-terapeutyczną, w której skład wchodzą także zajęcia wyrównawcze. Aktywnie współpracujemy z wszystkimi rodzicami, których na bieżąco informujemy o postępach dziecka w nauce, pojawiających się trudnościach czy wydarzeniach z życia szkoły. Prowadzimy też elektroniczny dziennik, który umożliwia rodzicom sprawdzanie ocen swoich dzieci przez Internet. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły. Naszym zdaniem ścisła współpraca z rodzicami jest niezbędna do dobrego funkcjonowania szkoły.
09 stycznia 2018, 10:52 do pytania Ile kosztuje szkoła prywatna?
Mogę opowiedzieć pokrótce, jak to wygląda u nas, w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 5 w Krakowie. Póki co, w tym roku szkolnym funkcjonuje u nas nowo otwarta klasa siódma i dwie gimnazjalne. Czesne w siódmej (a od września także w ósmej) klasie wynosi 550 zł, oprócz tego wymagamy jednorazowej opłaty wpisowej rzędu 800 zł. To kwoty, za które jesteśmy w stanie zapewnić naszym uczniom wysoki poziom nauczania i bezpieczeństwo w czasie pobytu w szkole. Gwarantujemy także wsparcie psychologiczno-terapeutyczne w razie potrzeby. W cenie czesnego zawierają się nie tylko lekcje obowiązkowe, ale także zajęcia pozalekcyjne czy kółka zainteresowań, nie trzeba płacić za nie dodatkowo. Uczniowie wybierają takie, które najbardziej współgrają z ich hobby spośród plastycznych, teatralnych, językowych, sportowych. Mamy także świetnie wyposażoną pracownię komputerową, z której uczniowie korzystają na lekcjach oraz w czasie zajęć dodatkowych.
          » Pokaż wszystkie

wyszukiwarka   
popularne pytania   
39
6
6
3
4
3
3
3
2
2
0
0
2
2
2

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (328)Dom (491)
Edukacja i szkoła (732)Erotyka i seks (287)
Film (3585)Gry (421)
Hobby (316)Inne (3952)
Komputery i Internet (913)Kulinaria (199)
Kultura (178)Ludzie (1604)
Miłość i relacje (1248)Moda (261)
Motoryzacja (179)Muzyka i taniec (820)
Podróże (217)Polityka (100)
Praca (261)Prezenty (142)
Rozrywka (439)Sport (253)
Sztuka (61)Taniec (28)
Uroda i styl (607)Zdrowie (639)
Zwierzęta (229)
Pytania: 14557, Odpowiedzi: 311284