Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

30
listless
tramwaj czy autobus ?
Pytanie zadał(a) listless, 15 września 2011, 22:05
ja wolę tramwaje ; )

[Zgłoś do moderacji] [Dodaj do obserwowanych]

Odpowiedzi (30)

Odpowiedział(a): Aorta, 15 września 2011, 22:12 [#odpowiedz]
0
Aorta
Ja preferuję autobus, przynajmniej na trasy, którymi dość często jeżdżę, bo po prostu lubię te widoki za oknem, ale przejechać się banką też lubię.

Odpowiedział(a): Bielasso, 15 września 2011, 23:26 [#odpowiedz]
0
Bielasso
U mnie nie ma tramwai więc nie mam w czym wybierać a preferuję rower

Odpowiedział(a): roy3000, 15 września 2011, 23:43
0
roy3000
mam to samo, dlatego od 3 miechów naginam rowerkiem do pracy.

Odpowiedział(a): Bielasso, 15 września 2011, 23:50
0
Bielasso
A poldżer to co od święta tylko

Odpowiedział(a): roy3000, 15 września 2011, 23:56
0
roy3000
poldacz w wakacje odpoczywał (należało się biedakowi ) a teraz poleruje mu felgi i zmuszony jestem jeździć na alu 13" a to trochę wstyd więc jak muszę to jadę, a tak w ogóle to się na dobre w rower wkręciłem, szykuje go na zimę tylko muszę kupić wąskie oponki z dużym bieżnikiem

Jak wypoleruje te obłędne 15" z rantem to pokaże

Odpowiedział(a): listless, 16 września 2011, 19:26
0
listless
ja żądam zdjęć poloneza z 15" więc zapamiętaj tą swoją deklarację

Odpowiedział(a): Karmelek, 16 września 2011, 06:48 [#odpowiedz]
0
Karmelek
Tramwaj, tramwaj. W autobusie mam jakby większą chorobę lokomocyjną. W tramwaju mi lepiej.

Odpowiedział(a): daNoitte, 16 września 2011, 07:50 [#odpowiedz]
1
daNoitte
Tramwaj - mniej problemów z dojazdami i mniejszy ruch na "torze"

Odpowiedział(a): listless, 16 września 2011, 21:26
0
listless
i ma klimat

Odpowiedział(a): daNoitte, 17 września 2011, 11:59
0
daNoitte
Tak, idealny do ćwiczeń w utrzymywaniu równowagi. To co, kiedyś się wybierzemy na przejażdżkę ?

Odpowiedział(a): listless, 17 września 2011, 13:38
0
listless
haha bardzo chętnie proszę Pana tramwajem zawsze ! tylko pytanie gdzie

Odpowiedział(a): daNoitte, 17 września 2011, 16:14
0
daNoitte
Możemy kursować tramwajem KZK GOP linii 5 z Zabrza-Zaborza do Bytomia

Odpowiedział(a): czyczek, 16 września 2011, 09:33 [#odpowiedz]
0
czyczek
Autobus, tramwajów brak

Odpowiedział(a): Bombolada, 16 września 2011, 14:52 [#odpowiedz]
0
Bombolada
Wolałabym tramwaj ale u mnie w "mieście" nie ma

Odpowiedział(a): fable, 16 września 2011, 14:55 [#odpowiedz]
0
fable
hmm... metro

Odpowiedział(a): Miiriiam, 16 września 2011, 15:03 [#odpowiedz]
0
Miiriiam
Mój dojazd do szkoły to tylko i wyłącznie autobus. Ale to dobrze bo "od święta" jeżdżę banką to wiecznie zaludniona przez babcie a to że jestem dobrze wychowana skutkuje tym że stoję całą drogę a potem się przesiadam w drugą i oczywiście też stoję

Odpowiedział(a): maria666avaria, 16 września 2011, 15:18 [#odpowiedz]
0
maria666avaria
Tramwaj

Odpowiedział(a): alfik, 16 września 2011, 16:14 [#odpowiedz]
0
alfik
Wolałem tramwaj który jeździł ze 100 lat w Gliwicach a nasz zaje.bisty prezydent postanowił je skasować i dał nam małe autobusy. Mohery wchodzące jak zobaczą miejsce wolne to wyglądają jakby to były zawody w kto pierwszy ten lepszy, a miejsc jest mniej niż w tramwaju. Kierowcy jeżdżą jak cioty. Wolałem tramwaj ale teraz już nic nie poradzę. Dodam tylko że kasa która z tramwajów miała pójść na budowę jakieś dużej hali a tak poszła na remont Żernicy albo jakiejś inne małej wsi.

Odpowiedział(a): czarnaowca, 16 września 2011, 16:51 [#odpowiedz]
0
czarnaowca
W życiu nie jeździłam tramwajem, ale komunikacja międzymiastowa autobusowa, którą obecnie docieram do szkoły pozostawia wiele do życzenia.

Odpowiedział(a): Puszek1245, 16 września 2011, 18:46 [#odpowiedz]
0
Puszek1245
Wolę autobusy

Odpowiedział(a): sybelle, 16 września 2011, 20:19 [#odpowiedz]
0
sybelle
Rzadko jeżdżę i tym i tym,ale jako,że najbliższy tramwaj mam w Warszawie to wolę autobusy

Odpowiedział(a): Czarnaaa, 16 września 2011, 21:14 [#odpowiedz]
0
Czarnaaa
Tramwaj Uwieeeelbiam

Odpowiedział(a): killme, 17 września 2011, 09:59 [#odpowiedz]
0
killme
nienawidzę tramwajów ! ewentualnie autobus chociaż tez nie mogę za dużo bo mam chorobę lokomocyjną

Odpowiedział(a): zlomiarz12, 17 września 2011, 14:15 [rozwiń] [#odpowiedz]
-5

Odpowiedział(a): agrafka, 17 września 2011, 14:20 [#odpowiedz]
0
agrafka
Autobus.

Odpowiedział(a): julka1997, 17 września 2011, 17:24 [#odpowiedz]
0
julka1997
u mnie nie ma tramwajów

Odpowiedział(a): DamaKier, 20 września 2011, 17:57 [#odpowiedz]
0
DamaKier
U mnie w mieście nie ma linii tramwajowej, ale za to jest trolejbusowa

Odpowiedział(a): Czarnaaa, 20 września 2011, 18:04
0
Czarnaaa
Hahaha xD Jak byłam ostatnio w Gdyni to się dowiedziałam, że coś takiego istnieje Tak, wiem - ograniczona jestem

Odpowiedział(a): roy3000, 20 września 2011, 18:15
0
roy3000
nie wiedziałaś co to jest trolejbus tam gdzie pracuje to właśnie jeżdżą a dokładnie to Tychy.

Odpowiedział(a): Czarnaaa, 22 września 2011, 17:50
-1
Czarnaaa
No nie wiedziałam A Tychy dobrze mi się kojarzą

Odpowiedział(a): edyta18, 28 września 2011, 21:55 [#odpowiedz]
0
edyta18
Tramwajów brak więc wolę autobusy, ale i tak bardzo rzadko nimi jeżdzę.

Odpowiedział(a): Cahir, 27 października 2011, 21:25 [#odpowiedz]
0
Cahir
Ja i tak najlepiej lubię się bujać prywatnymi boening'ami Janusza Palikota na trasie Dom-Szkoła-Gorzelnia

Odpowiedział(a): agulka66623, 30 grudnia 2012, 21:58 [#odpowiedz]
0
agulka66623
Wolę autobusy, bo ciągle mam pecha i podróżując tramwajami zawsze jakiś ma awarię, przez co wszystkie muszą stać w ogonku

Dodaj odpowiedź

Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na pytanie i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się.

wyszukiwarka   
podobne pytania   
33
16
5
26
18
24
5
27
19
2
24
26
8
22
19

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (312)Dom (463)
Edukacja i szkoła (729)Erotyka i seks (287)
Film (3583)Gry (420)
Hobby (311)Inne (3903)
Komputery i Internet (910)Kulinaria (196)
Kultura (175)Ludzie (1600)
Miłość i relacje (1247)Moda (259)
Motoryzacja (172)Muzyka i taniec (820)
Podróże (214)Polityka (100)
Praca (247)Prezenty (139)
Rozrywka (438)Sport (248)
Sztuka (61)Taniec (27)
Uroda i styl (607)Zdrowie (631)
Zwierzęta (229)
Pytania: 14395, Odpowiedzi: 310545