Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

Odpowiedzi dodane przez Mieczyslav

31 października 2018, 10:10 do pytania Pozycjonowanie ?
Mogę doradzić żeby na bieżąco sprawdzać stronę pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Można w tym celu skorzystać z darmowego narzędzia na stronie https://shoesday.pl które szybko przeanalizuje treści na Twojej stronie i pokaże Ci błędy jakie należy poprawić.
03 lipca 2018, 11:38 do pytania Gdzie kupić ubezpieczenie OC?
Witam wszystkich, Ja chciałbym tylko przypomnieć, że można ubiegać się o zwrot niewykorzystanej składki z polisy OC. Wszystko jest przystępnie opisane na stronie http://zwrotskladki.pl/ Ubezpieczyciele nie powinni przetrzymać bezprawnie pieniędzy swoich klientów, warto więc zapoznać się z informacjami na tej stronie.
02 lipca 2018, 10:51 do pytania Kredyt - gdzie wziąć?
Witam wszystkich!! Ja brałem kredyt za zakup mojego pierwszego samochodu. Bardzo długo szukałem konkretnego egzemplarza, ale w końcu udało mi się znaleźć na jednej aukcji internetowej. Umówiłem się ze sprzedawcą na oględziny, pobrałem umowę sprzedaży samochodu ze strony http://auto-umowa.pl/ i jeszcze tego samego tygodnia zostałem szczęśliwym posiadaczem nowego autka. A co do kredytu to chyba najlepiej wziąć w banku, wg mnie będzie najtaniej i najpewniej. Pozdrawiam.
29 czerwca 2018, 12:55 do pytania tramwaj czy autobus ?
Ja zawsze byłem za samochodem, co swoje to swoje i nikogo nie trzeba się o nic prosić ani pociskać w autobusach. Trzeba tylko pamiętać o wszelkich formalnościach np. umowie sprzedaży samochodu, którą można pobrać ze strony http://umowakupnasamochodu.com.pl/ oraz przerejestrowaniu auta. Utrzymanie samochodu wiąże się z kosztami, ale przynajmniej w każdej chwili mam środek transportu do dyspozycji.
28 czerwca 2018, 12:40 do pytania Czy opłaca się kupić ten samochód?
Miałem takie auto dosyć długo, ale niestety jazda skończyła się po solidnej stłuczce. Uznano mi szkodę całkowitą – http://szkodacalkowita.pl/ – i praktycznie wypłacono kilka tysięcy złotych. Próbowałem się odwoływać ale nic to nie dało.
27 czerwca 2018, 12:41 do pytania Problemy z odszkodowaniem
Witam wszystkich, Musiałabyś napisać nieco więcej, za co dokładnie to odszkodowanie, z jakiej polisy itd. Jeżeli chodzi o odszkodowania za wypadki w rolnictwie to możesz zajrzeć np. na stronę http://odszkodowanie.agro.pl/ i przeczytać jakie masz możliwości. Jeżeli jednak natkniesz się na jakieś problemy z wypłatą odszkodowania, to jak najbardziej powinnaś napisać do kancelarii odszkodowawczej. Pozdrawiam.
26 czerwca 2018, 11:51 do pytania Odszkodowanie za śmierć.
Witam, Jeżeli chodzi o kancelarie odszkodowawcze to pamiętaj, że jest ich w kraju kilkaset. Przed wyborem konkretnej firmy przeczytaj sobie najpierw opinie klientów. Gdyby chodziło o odszkodowanie za wypadek przy pracy to możesz zajrzeć na stronę http://wypadekpraca.pl/ – dochodzenie odszkodowania za wypadek przy pracy może być równie skomplikowane co dochodzenie świadczeń od szpitala czy lekarza. Pamiętaj jeszcze żeby przy wyborze kancelarii kierować się jej doświadczeniem i ilością wygranych spraw. Pozdrawiam.
25 czerwca 2018, 14:24 do pytania Wezwanie do zawarcia umowy o otartym funduszem emerytalnym.
Cześć, Nie wiem czy wiecie, ale czytałem na stronie http://dziedziczenieofe.com.pl/ że środki gromadzone na Otwartym Funduszu Emerytalnym podlegają dziedziczeniu. Jeżeli ich nie podejmiemy to zwyczajnie przepadną. Zachęcam żeby wejść na tę stronę i nieco poczytać w tym temacie, Pozdrawiam.
22 czerwca 2018, 15:51 do pytania Odszkodowanie zdrowotne
Coraz częściej zdarza się, że ubezpieczyciele odmawiają wypłaty odszkodowania za wypadek samochodowy. Możesz przeczytać na stronie http://odmowawyplatyodszkodowania.pl/ że istnieje wiele możliwości, które zamykają drogę do uzyskania odszkodowania. Może się również zdarzyć, że wypłacone odszkodowanie będzie zaniżone. Wtedy warto skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą.
21 czerwca 2018, 14:06 do pytania Znacie może jakiś dobry sklep z częściami do motocykli?
Pamiętam jak kupowałem swój pierwszy motocykl – WSK. Jakoś zawsze chciałem mieć klasyka, ale jest to nieporęczne rozwiązanie szczególnie podczas deszczu i zimą. Dlatego wolałem jeszcze kupić małe autko żeby bez problemu zrobić zakupy w mieście. W sumie miałem już jakiś czas czas upatrzony konkretny model, pobrałem więc i wydrukowałem umowę kupna auta ze strony http://www.umowakupnaauta.pl/ – na drugi dzień miałem upatrzone dwa samochody do obejrzenia i zdecydowałem się już na tego pierwszego. Obawiałem się, że ktoś może go kupić gdy pojadę oglądać drugie auto a był w naprawdę świetnym stanie.
20 czerwca 2018, 15:28 do pytania Dopłaty do odszkodowania
Pomoc kancelarii jest niewątpliwie najwygodniejszą formą uzyskania wyższego odszkodowania. Nie ma jednak rozwiązania idealnego, zawsze jest coś kosztem czegoś. O tym jak postępować w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania, możecie przeczytać na stronie http://odmowawyplatyodszkodowania.com.pl/ – znajdziecie tam również specjalny wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela, który możecie pobrać bezpłatnie w różnych formatach.
19 czerwca 2018, 15:16 do pytania Roszczenia za złamanie
Witam wszystkich, Jak najbardziej możesz ubiegać się o odszkodowanie za złamanie. Jeżeli jesteś ubezpieczona w PZU, to wszelkie dane na temat zgłoszenia szkody do tego towarzystwa, znajdziesz na stronie http://zgloszenie-szkody.com.pl/ – Ponadto dowiesz się, jakie dokumenty będziesz musiała dostarczyć, aby otrzymać odszkodowanie. Oprócz odszkodowania, możesz się również starać o wypłatę zadośćuczynienia za doznane cierpienie.
18 czerwca 2018, 15:45 do pytania Czy często patrzycie do innych samochodów?
Lepiej kupić wypasione autko dla siebie, niż zaglądać innym. Trzeba jeszcze pamiętać, że przed zakupem samochodu trzeba zaopatrzyć się w umowę kupna sprzedaży samochodu. Można ją pobrać ze strony http://umowasprzedazyauta.pl/ całkowicie bezpłatnie. Przestrzegam jeszcze przed celowym wpisywaniem błędnej daty na umowie. Może to przyczynić się do poważnych komplikacji w przyszłości.
14 czerwca 2018, 14:00 do pytania Wypadek?
Ja miałem problemy z zaniżonym odszkodowaniem po kolizji z autobusem. Zdecydowałem się napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela po przeczytaniu artykułu na stronie http://www.ps.org.pl/blog/jak-napisac-odwolanie-od,331 – całe szczęście, że nie musiałem biegać po sądach, bo ubezpieczyciel uznał moją reklamację i dopłacił brakującą kwotę.
12 czerwca 2018, 10:16 do pytania Zna się ktoś na samochodach?
Witam, Ja właśnie chciałem uniknąć tej sytuacji w nowym samochodzie. Zdecydowałem się na auto z immobilizerem bez żadnych bajerów, wszystko w kluczyku. Pamiętam, że bardzo szybko zdecydowałem się na konkretny egzemplarz. Dobrze, że trafiłem na stronę http://umowa-kupna-samochodu.pl/ i z niej pobrałem wzór umowy kupna auta. Inaczej musiałbym wszystko pisać ręcznie, bo sprzedawca nie miał tych dokumentów.

wyszukiwarka   
popularne pytania   
1
1
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (756)Dom (1021)
Edukacja i szkoła (794)Erotyka i seks (324)
Film (3617)Gry (494)
Hobby (447)Inne (4929)
Komputery i Internet (1040)Kulinaria (238)
Kultura (195)Ludzie (1645)
Miłość i relacje (1291)Moda (375)
Motoryzacja (287)Muzyka i taniec (836)
Podróże (278)Polityka (118)
Praca (445)Prezenty (178)
Rozrywka (476)Sport (312)
Sztuka (65)Taniec (29)
Uroda i styl (696)Zdrowie (832)
Zwierzęta (245)
Pytania: 18030, Odpowiedzi: 327609