Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

Profil PiotrWaga

PiotrWaga

Imię:
Płeć: mężczyzna
Numer GG:
Wyślij PW: Utwórz wiadomość
Ulubione profile: Dodaj
Zablokowane profile: Dodaj
Data rejestracji:  13-10-2019
Dni w serwisie:  1744
Ostatnia wizyta: 06-09-2023 o 20:35
Województwo:  nie sprecyzowano
Miejscowość: 
Strona WWW: 
Wiek: 42 lat
O sobie:


Dodane pytania (2):

1
1

          » Pokaż wszystkie

Ostatnie odpowiedzi (9):

26 marca 2023, 18:11 do pytania Rolnictwo - biznes
Pomysłów na prowadzenie biznesu jest wiele i rolnictwo może być jednym z nich. To bardzo szeroka branża w jakiej możemy zajmować się wielo działaniami. Oczywiście nie każdy może zostać typowym rolnikiem uprawiającym ziemie ponieważ kupić ją jest bardzo ciężko. Natomiast bardziej realne jest trzymanie hodowli zwierząt ubojnych. Jednym z największych wyzwań dla mniej doświadczonych hodowców będzie żywienie tuczników - http://utmost.pl/produkty/ Na szczęście mamy na rynku dostępne gotowe rozwiązania w postaci zbilansowanych produktów. Pozostaje jedynie dostosować dawki do ich aktualnej wagi oraz stadium rozwoju. W ten sposób z łatwością uzysk będzie większy, a jakośc mięsa najwyższa.
10 listopada 2021, 16:54 do pytania Jakie klamki do drzwi?
Jedno jest pewne, w dzisiejszych czasach nie możemy szukać oszczędności w tak ważnych kwestiach jak wymiana drzwi. Powinny one przede wszystkim spełniać wygórowane właściwości izolacyjne tak byśmy mogli zaoszczędzić na ogrzewaniu. Z miejsca odpadają wszystkie metalowe konstrukcje na rzecz porządnych drzwi drewnianych. Natomiast warto też zwrócić uwagę na ważny element jakim jest klamka do drzwi zewnętrznych - http://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/kategoria/98/klamki-do-drzwi-zewnetrznych.html Nie zawsze w komplecie znajdziemy coś co nas satysfakcjonuje wizualnie. Dlatego warto zajrzeć do profesjonalnych sklepów, posiadających bardzo szeroki asortyment.
10 listopada 2021, 15:24 do pytania Oprogramowanie dla firm
Oprogramowanie w firmie to bardzo ważna kwestia w dzisiejszych czascah. Możemy w ten sposób zwiększyć efektywność, zmniejszając przy tym koszta w dłuższej perspektywie czasu. Oczywiście trzeba też brać pod uwagę to jaka atmosfera panuje w naszej firmie. W tych większych zawsze znajdzie się ktoś toksyczny, a nie zawsze dajemy naszym pracownikom odpowiednie narzędzia do zgłaszania takich nieprawidłowości. Jednym z bardziej polecanych przez ekspertów jest system dla sygnalistów - http://whiblo.pl/ będący w pełni anonimowy. Pozwoli to na weryfikację obiektywnych informacji i szybką reakcję z naszej strony. Im lepsze środowisko, tym lepsi fachowcy będą chcieli z nami współpracować.
04 października 2021, 11:34 do pytania W co zainwestować oszczędności?
Szukanie możliwości inwestycji jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Dużo będzie zależało od naszego podejścia oraz od tego jakie fundusze posiadamy. Najlepiej jest patrzeć w perspektywie długoterminowej bo tego typu inwestycje dają najpewniejszy zwrot. Czyjąc branżowe portale można dojść do jednego wniosku - grunty inwestycyjne są optymalnym wyborem na ten moment. Jaka powinna być ich cecha zwiększjąca atrakcyjność? Z pewnością będzie to świetna lokalizacja, najlepiej w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Możemy także skorzystać z możliwości współpracy z takimi firmami jak - http://vacationinvestments.pl/kontakt/grunty-inwestycyjne/ Warto się skontaktować w celu pozyskania większej ilości szczegółów.
21 lipca 2021, 14:45 do pytania ile kosztuje sklep internetowy?
Prowadzenie sklepu internetowego to bardzo ciekawy pomysł na biznes. Badania rynku pokazują jedno, ludzie co raz chętniej korzystają z internetu w poszukiwaniu potrzebnych im dóbr. Pozostaje pytanie jak wykorzystamy swoją szansę? Podstawą jest zawsze dobrze zaprojektowany sklep internetowy, tak by zakupy na nim były czystą przyjemnością. Jeśli przykładowo nasi klienci nie będą w stanie znaleźć odpowiednio szybko tego czego szukają, zwyczajnie pójdą do konkurencji. Dlatego tak kluczowe jest korzystanie ze sprawdzonych szablonów. Poza tym szybkość działania ma również ogromne znacznie. To jak płynnie działa nasz serwis będzie miał wpływ na jego odbiór. W kwestii technicznej to jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest hosting prestashop - http://waynet.pl/uslugi/hosting-serwer-prestashop/ oferujący wysoką wydajność, stabilność i bezpieczeństwo. Te trzy cechy z pewnością będą kluczowe dla bezproblemowej eksploatacji.
          » Pokaż wszystkie

wyszukiwarka   
popularne pytania   
3
1
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (768)Dom (1033)
Edukacja i szkoła (796)Erotyka i seks (324)
Film (3617)Gry (494)
Hobby (452)Inne (4932)
Komputery i Internet (1041)Kulinaria (239)
Kultura (195)Ludzie (1645)
Miłość i relacje (1291)Moda (385)
Motoryzacja (290)Muzyka i taniec (836)
Podróże (280)Polityka (121)
Praca (493)Prezenty (179)
Rozrywka (476)Sport (314)
Sztuka (65)Taniec (29)
Uroda i styl (698)Zdrowie (844)
Zwierzęta (245)
Pytania: 18149, Odpowiedzi: 327798