Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

37
maria666avaria
Gwałt
Pytanie zadał(a) maria666avaria, 09 września 2013, 19:44
Tak, wiem... Nagłówek tego pytania nie jest zbyt przyjemny. Ostatnio niestety dużo o tym mówią -> gwałt w Lesie Kabackim. I mam pytanie do dziewczyn: Boicie się chodzić po zmroku? Miałyście kiedyś jakąś nieprzyjemną sytuację? Ktoś Was zaczepiał? Jak sobie z tym poradziłyście? Panowie: Jak to wygląda z Waszego punktu widzenia? Czy kobiety jakoś prowokują sprawcę? Ubiorem? Zachowaniem? Wypowiedzcie się...
tagi: gwałt

[Zgłoś do moderacji] [Dodaj do obserwowanych]

Odpowiedzi (37)

Odpowiedział(a): muminek1177, 09 września 2013, 20:48 [#odpowiedz]
0
muminek1177
Oczywiście że kobiety prowokują ubiorem i zachowaniem, niekiedy potrafią lekko przesadzić, oczywiście jest równouprawnienie i każdy może robić co chce ale powinien mieć świadomość co to za sobą niesie, aby posunąć się do tak desperackiego kroku jak gwałt trzeba mieć naprawdę coś z głową, nie bardzo potrafię to sobie wyobrazić, a czy kobieta może zgwałcić faceta?

Odpowiedział(a): maria666avaria, 09 września 2013, 21:08
1

Odpowiedział(a): roy3000, 09 września 2013, 22:15
0

Odpowiedział(a): muminek1177, 09 września 2013, 22:25
0
muminek1177
Ja tak chcę

Odpowiedział(a): alfik, 10 września 2013, 00:24
0
alfik
http://pobierak.jeja.pl/images/8/c/8/12493_seks-niesp odzianka.jpg

Swoją drogą jak bardzo faceci musieliby się starać żeby prowokować kobiety do gwałtów?

Odpowiedział(a): niuniaSko, 09 września 2013, 21:47 [#odpowiedz]
0
niuniaSko
Ostatnio wracałam poźną porą piechotą do domu. Z 10m przede mną wyszedł koleś z krzaków ale był bardziej zalany ode mnie więc stwierdziłam że nie mam się czego bać. I nie myślę wtedy o gwałcie, tylko o tym że może mnie ktoś zamordowaćn

Odpowiedział(a): zlomiarz12, 09 września 2013, 23:46 [#odpowiedz]
0
zlomiarz12
eh ależ mnie nurtuje pytanie ależ mnie nurtuje
jak myślicie, czy w całym pochodzie ku pamięci zgwałconej biegaczki średniodystansowej wziął udział sam zainteresowany - znaczy zamieszany. pomny na chwile uciechy jaką sprawiła mu biegaczka możliwe że postanowił odpłacić się jak umie - a więc wziął udział w obchodach, pochodach, chodach czy jak tam, i z werwą trzymając wielki transparen postanowił zaprotestować przeciwko wszędobylskim gwałtom i udzielić wsparcia psychicznego ofierze.
chłopisko pokutuje

Odpowiedział(a): Aorta, 10 września 2013, 08:49 [#odpowiedz]
4
Aorta
Powinien mieć świadomość co To za sobą niesie? Mam zakrywać stopy idąc ulicą, bo może po niej chodzić fetyszysta, który się tym podnieci? Może najlepiej chodzić w worku? Chociaż worek... też może wywoływać jakieś reakcje. W takim razie lepiej w ogóle nie wychodzić.
Kobieta zgwałcona nie jest w ogóle winna, choćby wyglądała jak dziw.ka! To faceci nie potrafią zapanować nad popędem!

Odpowiedział(a): maria666avaria, 10 września 2013, 10:35 [#odpowiedz]
0
maria666avaria
Zgadzam się z Aortą! Możemy chodzić ubrane jak nam się podoba...

Ale często się słyszy, że była ubrana tak i tak - i prowokowała. Czyli co mamy chodzić ubrane od stóp do głów?
A co ma powiedzieć jakiś ktoś kto przyjedzie do nas z krajów arabskich, gdzie kobiety są całe zakryte - widać im na dobrą sprawę tylko oczy?
Wyjdzie na spacer w takiej Warszawie czy Krakowie i pomyśli, że chodzą tu same ladacznice... I może od razu ma się na nas rzucać, bo prowokujemy?

Odpowiedział(a): muminek1177, 10 września 2013, 14:21
0
muminek1177
No najlepiej gdyby kobiety chodziły latem całkiem nago, Aorto co się znowu do mnie przyssałaś ? zaraz Cię opie..rdolę i skończy się dzień dziecka Możecie chodzić ubrane jak chcecie ale po co później narzekacie na swój los, bo gwałcą bo to bo tamto. Naprawdę tak ciężko zrozumieć że jak się spaceruje po parku z gołą dupą to są panowie którzy nie potrafią nad sobą zapanować A kobiety potrafią panować nad popędem?

Odpowiedział(a): Aorta, 10 września 2013, 15:44
0
Aorta
Chyba się dopiero zacznie.
Piszesz tak jakby gwałt był czymś normalnym. A to nie jest normalne! Ja nie mam zamiaru się podporządkowywać. Chcę być wolnym człowiekiem, nieograniczonym przez kogokolwiek.
I słusznie kur.wa narzekamy! Nie będę rezygnować z czegoś, bo jakiś psychol może się czaić za rogiem. Z tym trzeba walczyć, ale nie wymagać niczego od kobiet, bo to nie one są winne!
Jeśli gwałcą to nie potrafią. Nie trzymam strony żadnej płci, jeśli o to Ci chodzi.

Odpowiedział(a): muminek1177, 10 września 2013, 16:16 [#odpowiedz]
0
muminek1177
Aorto kiedy w końcu ta solówka? Ja piszę o paniach które świecą pupą i noszą niemal całkowicie odsłonięty biust a Ty piszesz o stopach, no litości od skrajności w skrajność, nic się nie zacznie nie zamierzam się z Tobą spierać, w końcu mądrzejszy musi ustąpić hahahaha

Odpowiedział(a): Aorta, 10 września 2013, 17:58
0
Aorta
Nie pisałam już gdzieś, że nie będę sobie rączek brudzić?
Odnośnie stóp, skoro nie zrozumiałeś o co mi chodziło to są dwie opcje, ja używam zbyt wyszukanych metafor, albo Ty jesteś głupi.
Nie zawsze mądrzejszy ustępuje, czasami jest to po prostu tchórz, lub osoba pozbawiona argumentów.

Odpowiedział(a): muminek1177, 10 września 2013, 20:21
0
muminek1177
Aorto ja cały czas piszę metaforami a Ty nie możesz mnie zrozumieć jeżeli widzę że dana osoba pisze ,,od rzeczy" nie ma sensu przedstawiać jakichkolwiek argumentów albo wiedząc że jedno stwierdzenie przyniesie lawinę wątków nie bardzo ze sobą powiązanych

Odpowiedział(a): Aorta, 11 września 2013, 08:42
0
Aorta
Widzę, że nadajemy na tych samych, a jednocześnie zupełnie innych falach.

Odpowiedział(a): roy3000, 10 września 2013, 17:30 [#odpowiedz]
0
roy3000
Tak dla przypomnienia, kim są gwałciciele

http://youtu.be/zCNrbirT4KY?t=27s

Odpowiedział(a): 4lesSandro, 10 września 2013, 20:11 [#odpowiedz]
0
4lesSandro
nic nie usprawiedliwia gwaltu. kobiety moga sie ubierac tak jak chca i moga co najwyzej prowokowac do ogladania sie za nimi ale nie kur... do gwaltu

Odpowiedział(a): niuniaSko, 10 września 2013, 22:35 [#odpowiedz]
0
niuniaSko
Mumin a co z tymi kobietami, które nie prowokują a zostały zgwałcone? Czy może gwałtu dokonuje się tylko i wyłącznie na tych wyuzdanych?

Odpowiedział(a): muminek1177, 11 września 2013, 10:27
0
muminek1177
No jasne że nie ma wyłączności, ale ja patrzę troszeczkę szerzej w temacie kobiety, wbrew pozorom to wcale nie są tak delikatne, kruche i bezbronne istoty jakby się mogło wydawać, obserwując otoczenie, czytając prasę, oglądając wiadomości lub przeglądając internetowe wydania gazet lub fora zauważam że gdy mowa o prawach kobiet, przywilejach lub równouprawnieniu, podnosi się wrzawa, kobiety krzyczą, żądają, domagają się itd ale kiedy mowa przykładowo o tym że co 10 ojciec w Polsce wychowuje nie swoje dziecko, matki zabijają nowo narodzone dzieci, dążą do swoich celów nie zważając na rodzinę i bliskich (w sumie cel jest jeden) tworzy się w mojej pustej głowie obraz kobiety której w ogóle nie współczuję, w przypadku gdy stanie się jakaś krzywda, po prostu jest to dla mnie obojętne, gdyby to była jakaś bliska osoba, rodzina to już by była inna sprawa, roy i co byś zrobił? a co jeżeli zrobiłbyś krzywdę chłopakowi a później w trakcie śledztwa wyszłoby na jaw że sprawcą jest inna osoba, a Ty już siedziałbyś za swój czyn, nie dręczyłaby Cię świadomość że pomściłeś się na niewinnej osobie?

Odpowiedział(a): niuniaSko, 11 września 2013, 21:51
0
niuniaSko
ok więc jeśli kobieta zostaje zgwałcona, to jest jej wina. jeżeli kobieta zostaje zamordowana to już nie. ale ponosi tylko część winy jeśli oprawca najpierw gwałci a później zabija.

"gdyby to była jakaś bliska osoba, rodzina to już by była inna sprawa". dlaczego inna sprawa? jeśli zgwałcili by Twoją siostrę/matkę/córkę to nie byłaby ich wina tylko tego sk..syna. mamy rozumieć, że kobiety z Twojej rodziny nie prowokują. inne w każdym przypadku, ale Twoja rodzina niet.
To, że w taki sposób postrzegasz kobiety to jest Twoja osobista sprawa, nie musisz im współczuć, ale twierdzić, że to ich wina to już przesada. Ty pewnie widzisz to tak: imprezka, wóda leje się wiadrami, kobieta flirtuje, zaciąga mężczyzne w ustronne miejsce w wiadomym celu, ale w ostatniej chwili się wycofuje, facet łapie nerwa i gwałci. Mam też inny scenariusz: wraca kobitka z pracy po 2 zmianie, 40 lat, zwykła bluzka, zwykłe, spodnie, najzwyklejsze buty etc. idzie przez park i atakuje ją mężczyzna. dochodzi do gwałtu. Zacytuję : "No jasne, że nie ma wyłączności".


a tak swoją drogą wydaje mi się, że jakaś, kiedyś musiała Cię ładnie w balona zrobić

Odpowiedział(a): muminek1177, 11 września 2013, 22:07
0
muminek1177
W mojej okolicy mieszkają same zakonnice Chciałem tylko powiedzieć że jakoś specjalnie mnie to nie rusza, no ale gdzie ja napisałem że to ich wina? no gdzie zacytuj, napisałem jedynie że prowokują, nie wiesz jak jest bawisz się zapałkami to w końcu coś podpalisz, jeździsz za szybko autem to w końcu się rozpie..... kąpiesz sie po pijaku to kiedyś się utopisz, jedno jest następstwem drugiego, a to że Ty czy Aorta macie akurat takie zdanie niczego nie zmieni, ja sam nie jestem odpowiedzialny za tych panów co mają problemy i posuwają się do takich czynów jak gwałt, ja nic nie mogę zmienić, No kiedyś jedna zrobiła mnie w balona ale ją poddusiłem i zalałem betonem w kuchni

Odpowiedział(a): niuniaSko, 11 września 2013, 22:16
0
niuniaSko
buahahaha czyli jak wracam z pracy wieczorem prowokuję gwałciciela? Grzesiu durnoty takie wypisujesz, że ze zdziwienia przecieram oczy. a nie pomyślałeś, że na niektóre rzeczy nie mamy wpływu? Prowokuję (kogo, co) idąc chodnikiem w południe? Pijanego kierowcę? Mogę zginąć? Mogę. Moja wina, moja bardzo wielka..

W sądzie zawsze możesz powiedzieć że cię sprowokowała

Odpowiedział(a): muminek1177, 11 września 2013, 22:22
0
muminek1177
Ale czy ja piszę (sory napisałem) że Ty prowokujesz? gdzie tak napisałem? napisałem że prowokują, oczywiście chyba jasne że nie wszystkie!

Odpowiedział(a): niuniaSko, 11 września 2013, 22:25
0
niuniaSko
napisałeś, że nie ma wyjątku więc się nie wykręcaj. zakończ dyskusje z honorem, przyznaj się do błędu, przeproś, obiecaj że to się nie powtórzy i zrób mi kanapkę

Odpowiedział(a): muminek1177, 11 września 2013, 22:34
0
muminek1177
No dobra, pomyliłem się, jest mi bardzo przykro i obiecuję że to się więcej nie powtórzy (przynajmniej dziś ) z czym mają być te kanapki?

Odpowiedział(a): niuniaSko, 11 września 2013, 22:40
0
niuniaSko
przynajmniej dziś? nie podskakuj bo to Ty skończysz w mojej kuchni
pasta łososiowa, kiełbasa krakowska, mozarella, ogórek, pomidor, szczypiorek. jak będą smaczne to możesz zostać na śniadanie

Odpowiedział(a): muminek1177, 11 września 2013, 22:47
0
muminek1177
Będą najlepsze, nie wiem ale chyba za bardzo pobudziłaś moją wyobraźnię muszę zakombinować co by do nich dosypać byś się od nich uzależniła lecę, dobranoc

Odpowiedział(a): niuniaSko, 11 września 2013, 22:48
0
niuniaSko
Grzesiu nie musisz niczego dodawać, wystarczy, że będziesz grzeczny (czyt. uległy)
Pa

Odpowiedział(a): roy3000, 11 września 2013, 23:17
0
roy3000
Przecież wiadome że nie pójdę i nie wpakuje kosy pierwszemu lepszemu fiutowi w szyję. Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Logiczne że najpierw szukał bym sprawcy a później, kto wie zabić? To było by za łatwe, jest zbyt wiele punktów które mogą zaboleć i nie zawsze znajdują się na ciele sprawcy.

Odpowiedział(a): roy3000, 10 września 2013, 22:50 [#odpowiedz]
0
roy3000
Wyznawcy Islamu gwałcą kozy, hmm racja chodzą gołe po pastwisku i prowokują hehe

Jak by jakiś pacan w ogóle dokonał próby takiego świństwa na kimś z moich bliskich, nie czekał bym na wyrok sądu.

Odpowiedział(a): killme, 11 września 2013, 22:15 [#odpowiedz]
0
killme
nikt nie ma prawa nikogo dotknąć nawet jeśli idzie sobie nago po ulicy.

ale istnieją różni psychole.

Odpowiedział(a): zlomiarz12, 12 września 2013, 11:07 [#odpowiedz]
0
zlomiarz12
oj rozgorzała dyskusja, roozgooorzaaałłłłaa!

Odpowiedział(a): Miiriiam, 15 września 2013, 20:33 [#odpowiedz]
0
Miiriiam
Pracuje na stacji a gwarantuje że tam aż za dużo jest idiotów, natomiast żaden z Nich nie zrobił mi nigdy krzywdy.

Odpowiedział(a): krup, 17 września 2013, 13:24 [#odpowiedz]
0
krup
Polecam dziewczyną zawsze mieć w torebce gaz łzawiący. Nic nie waży a może Was uratować... byleby tylko odważyć się go użyć i uciekać ile sił w nogach

Odpowiedział(a): KurenaiX, 19 września 2013, 19:16 [#odpowiedz]
0
KurenaiX
Na szczęście nigdy, ale noszę ze sobą nóż nocą.

Odpowiedział(a): muminek1177, 07 listopada 2013, 18:10
0
muminek1177
Zwykła ściema, chodzi tylko o to by wydębić od Was sms-a za klika złotych, nie dajcie się nabrać

Odpowiedział(a): agulka66623, 01 marca 2015, 00:24 [#odpowiedz]
0
agulka66623
Tak, dlatego zawsze mam przy sobie gaz pieprzowy.

Odpowiedział(a): Kazikdobry, 15 marca 2019, 11:33 [#odpowiedz]
0
Kazikdobry
Ja to bym się wyprowadzał, mieszkanie w centrum coś pięknego polecam sprawdzić https://www.dobryadres.pl/ mają naprawdę dobre oferty

Dodaj odpowiedź

Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na pytanie i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się.

wyszukiwarka   
podobne pytania   
25
30
26
11

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (760)Dom (1027)
Edukacja i szkoła (796)Erotyka i seks (324)
Film (3617)Gry (494)
Hobby (447)Inne (4930)
Komputery i Internet (1040)Kulinaria (238)
Kultura (195)Ludzie (1645)
Miłość i relacje (1291)Moda (379)
Motoryzacja (289)Muzyka i taniec (836)
Podróże (280)Polityka (119)
Praca (467)Prezenty (179)
Rozrywka (476)Sport (314)
Sztuka (65)Taniec (29)
Uroda i styl (697)Zdrowie (834)
Zwierzęta (245)
Pytania: 18080, Odpowiedzi: 327664