Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

27
Mniszek
Ile kosztował chleb w 2000 roku ?
Pytanie zadał(a) Mniszek, 30 października 2009, 20:05
Jak nie znasz w miarę precyzyjnej odpowiedzi, to lepiej nie odpowiadaj. Dzięki.

[Zgłoś do moderacji] [Dodaj do obserwowanych]

Odpowiedzi (27)

Odpowiedział(a): haha20, 30 października 2009, 23:14 [#odpowiedz]
0
haha20
1zł 95 gr ale to pytanie jest niedokładne w końcu są różne rodzaje.

Odpowiedział(a): muminek1177, 30 października 2009, 23:17
0
muminek1177
Tak napewno jak teraz kosztuje 1,70 a przecież podrożał od tamtej pory

Odpowiedział(a): muminek1177, 30 października 2009, 23:20 [#odpowiedz]
0
muminek1177
Mniszek takie uwagi jak pod pytaniem zachowaj dla siebie bo dostaniesz w trąbe przedszkolaku

Odpowiedział(a): Mniszek, 01 listopada 2009, 07:35
0
Mniszek
Kochany Muminku
Przypomnij sobie, odśwież sobie zasady pytajni. Tam pisze jak wół:
„Tematyka pytań jest dowolna, po prostu pytaj!” (po prostu pytaj!, po prostu pytaj!)
A powiem ci też, że nie jest to pytanie zadane ot tak sobie z nudów, dla mnie to ważna informacja, szukałem już trochę po internecie ale nie znalazłem. Więc pytam, po co zarejestrowałem się tu na Pytajni? Czy dla zabawy? A choćby nawet to przeczytaj sobie ostatnie zdanie z zasad Pytajni. Cytuję: „przede wszystkim dobrą zabawę”
Oj Muminku, chyba się starzejesz

Odpowiedział(a): muminek1177, 01 listopada 2009, 07:43
1
muminek1177
Tak tak pytanie jest O.K. ale po co ta uwaga poniżej to tak samo jak pytania typu ,,tylko dla ..." czy to dyskryminacja czy co"P Wszyscy się starzejemy ale do Ciebie mi daleko
W sumie wątpie by ktoś pamiętał dokładną cene chleba z 2000 roku

Odpowiedział(a): czyczek, 31 października 2009, 07:39 [#odpowiedz]
0
czyczek
1,50 jakos.

Odpowiedział(a): killme, 31 października 2009, 08:41 [#odpowiedz]
3
killme
około złotówki pamiętam... zawsze mama mi dawała złotówkę rano i szedłem do piekarni po chleb

Odpowiedział(a): Depeszka, 15 listopada 2009, 13:11
4
Depeszka
Tak, to było słynne 99 groszy

Odpowiedział(a): roy3000, 31 października 2009, 13:36 [#odpowiedz]
1
roy3000
kurde ja za mały chleb płace 3 złote

Odpowiedział(a): Madelein, 31 października 2009, 14:41 [#odpowiedz]
0
Madelein
dziwne pytanie

z tego co pamietam to w granicach 1,20 zl

Odpowiedział(a): muminek1177, 01 listopada 2009, 08:01 [#odpowiedz]
0
muminek1177
Mniszek nie bądź sztywniak,nie wiesz co to ironia
A prosiłem nie pisać do mnie

Odpowiedział(a): SweetDrama, 09 listopada 2009, 16:22 [#odpowiedz]
-3
SweetDrama
ja nie wiem bo byłam za mała żeby pamiętać

Odpowiedział(a): bambus, 09 listopada 2009, 16:24 [#odpowiedz]
0
bambus
ok 1zl wydaje mi sie,

Odpowiedział(a): julcia777, 15 listopada 2009, 17:27 [#odpowiedz]
0
julcia777
1,20
tak m i się wydaje

Odpowiedział(a): maria666avaria, 01 grudnia 2009, 16:40 [#odpowiedz]
0
maria666avaria
1,35...

Odpowiedział(a): Lovesy, 01 grudnia 2009, 21:38 [#odpowiedz]
0
Lovesy
Zależy jaki, co prawda...
Było zazwyczaj nieco ponad złotówkę

Odpowiedział(a): syla105, 21 grudnia 2009, 21:53 [#odpowiedz]
0
syla105
zalezy jaki myślę , że 1,5 zł ale wciąż drożeje , jak wszystko w Polsce ....

Odpowiedział(a): pasemkowata97, 07 lutego 2010, 13:39 [#odpowiedz]
0
pasemkowata97
U mnie w Nysie 2.00 zł A to chyba u każdego innaczej i zależy jaki sklep

Odpowiedział(a): magudi85, 06 marca 2010, 20:35 [#odpowiedz]
0
magudi85
to zalezy w jakim regionie polski
u mojego taty byl taniutki
a u mamy juz drozszy
roznica jakies 50 groszy
ale cen dokladnie nie pamietam

Odpowiedział(a): salamandrax33, 16 marca 2010, 17:54 [#odpowiedz]
0
salamandrax33
u mnie jest po 2 , 20 zł .
a kiedyś kosztował chyba 1 , 30 .
pozdro .

Odpowiedział(a): sonka, 25 marca 2010, 21:38 [#odpowiedz]
-1
sonka
150001900 zł

Odpowiedział(a): xxxpaulla, 03 kwietnia 2010, 10:49 [#odpowiedz]
0
xxxpaulla
Nie pamiętam ma słabą pamięć,ale na pewno był dużo tańszy niż 3 zł...

Odpowiedział(a): julka1997, 02 maja 2010, 11:34 [#odpowiedz]
0
julka1997
ja byłam kilku letnią dziewczynką i nie mam prawa tego pamiętać, ale na pewno mnie niż teraz

Odpowiedział(a): asiek9999, 14 czerwca 2010, 20:56 [#odpowiedz]
0
asiek9999
mialam 3 latka ... yyy nie mam pojecia

Odpowiedział(a): Karmelek, 05 lipca 2010, 13:36 [#odpowiedz]
0
Karmelek
99gr, ale droższe też były. Wszystko zależy od rodzaju chleba, bo są takie też co po 8zł potrafią kosztować.

Odpowiedział(a): tofifee, 04 sierpnia 2010, 18:05 [#odpowiedz]
-3
tofifee
10 000zł

a wogóle teraz jest 2010 a nie 2000

Odpowiedział(a): Adamigo012a, 03 grudnia 2010, 21:39 [#odpowiedz]
0
Adamigo012a
na pewno mniej niz teraz

Odpowiedział(a): errq, 19 września 2016, 14:16 [#odpowiedz]
0

Dodaj odpowiedź

Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na pytanie i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się.

wyszukiwarka   
podobne pytania   
28
7
42
35
25
144
80
18
41
25
23
19
13
40
65

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (318)Dom (473)
Edukacja i szkoła (729)Erotyka i seks (287)
Film (3585)Gry (420)
Hobby (314)Inne (3926)
Komputery i Internet (910)Kulinaria (197)
Kultura (177)Ludzie (1602)
Miłość i relacje (1247)Moda (259)
Motoryzacja (178)Muzyka i taniec (820)
Podróże (216)Polityka (100)
Praca (253)Prezenty (141)
Rozrywka (439)Sport (249)
Sztuka (61)Taniec (27)
Uroda i styl (607)Zdrowie (634)
Zwierzęta (229)
Pytania: 14465, Odpowiedzi: 310889