Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

30
gobus
Wynajem busów i autokarów - szybko czy tanio?
Pytanie zadał(a) gobus, 27 stycznia 2010, 10:59
Jak szukacie busa, autobusu czy autokaru na wycieczkę? Jak organizujecie wynajem busów czy przewozy autokarowe? Porównujecie oferty kilku przewoźników czy bierzecie pierwszego lepszego? A co powiecie na setki firm przewozowych w jednym miejscu? Czy GoBus.pl to jedyne takie miejsce w internecie?

[Zgłoś do moderacji] [Dodaj do obserwowanych]

Odpowiedzi (30)

Odpowiedział(a): basialaps, 27 stycznia 2010, 11:14 [rozwiń] [#odpowiedz]
-12

Odpowiedział(a): polish, 27 stycznia 2010, 11:17 [rozwiń] [#odpowiedz]
-13

Odpowiedział(a): agusssssska, 27 stycznia 2010, 11:19 [rozwiń] [#odpowiedz]
-6

Odpowiedział(a): laps, 27 stycznia 2010, 11:28 [rozwiń] [#odpowiedz]
-6

Odpowiedział(a): Puszek1245, 27 stycznia 2010, 11:36 [#odpowiedz]
11
Puszek1245
Oj coś mi się wydaje, że te wszystkie konta założyła jedna osoba i po prostu robi tutaj niezłą reklamę jakiejś firmie.... A więc, zgłaszam do moderacji.

Odpowiedział(a): proszek, 27 stycznia 2010, 11:38 [#odpowiedz]
11
proszek
Ja nie wynajmuję i nie mam problemu

Odpowiedział(a): monic, 27 stycznia 2010, 14:06 [rozwiń] [#odpowiedz]
-14

Odpowiedział(a): sakurcia, 27 stycznia 2010, 14:29 [#odpowiedz]
-1
sakurcia
Śmiać mi się chce Nie widzę sensu po co gobus zakładałeś tyle kont. To jest zachowanie małego dziecka, które szuka podziwu. Komentarze: monic, laps, agusssssska, basialaps....... Tak się pisze tylko reklamy, a nie czyjąś prawdziwą opinię, taką prosto z serca.

Odpowiedział(a): GosiaczekOsa, 27 stycznia 2010, 14:34 [#odpowiedz]
-1
GosiaczekOsa
w£asnie gobus zrobi£es sobie super ANTYREKLAMÉ mia£o byc dobrze a wysz£o do DU*PY nie wiem co Cié tu zwiod£o, ze pomysla£es, ze nikt sié tu nie zorientuje - Twoja g£upota czy nieswiadomosc naszej inteligencji
Cieniutki masz PR

Odpowiedział(a): Aksi, 27 stycznia 2010, 14:42 [#odpowiedz]
-1
Aksi
Sądzę, że jego głupota, że uważał Nas za półgłówków. Nie można w życiu nikogo nie doceniać, tym bardziej czyjejś inteligencji.

Odpowiedział(a): muminek1177, 27 stycznia 2010, 14:47 [#odpowiedz]
-1
muminek1177
Hahaha ale ja,ja taki bajer to dla przedszkolaków a pozatym to wogóle nie jeżdże busami czy autobusami, taksówki też odpadają, chodzę pieszo

Odpowiedział(a): Aksi, 27 stycznia 2010, 15:11 [#odpowiedz]
-1
Aksi
A ja powiem, że gobus.pl to najgorsze co może być? Znamo wiele lepsze oferty I co ty na to? Teraz to dopiero prawdziwa reklama gobus.pl

Odpowiedział(a): proszek, 27 stycznia 2010, 15:12
-1
proszek
Tak właśnie ! i zamarza im zawsze benzyna ! I wycieczka musi pchać autokar do najbliższego serwisu ! Taka to firma

Odpowiedział(a): Aksi, 27 stycznia 2010, 15:18
-1
Aksi
O właśnie o to mi chodzilo I do tego psują im się ciągle autobusy, że pasażerowie muszą przesiadać się do innego autobusu innej firmy.....

Odpowiedział(a): Aksi, 27 stycznia 2010, 15:14 [#odpowiedz]
-1
Aksi
A ja powiem, że gobus.pl to najgorsze co może być Znam o wiele lepsze oferty I co ty na toTeraz to dopiero prawdziwa reklama gobus.pl



Odpowiedział(a): agusssssska, 28 stycznia 2010, 11:05 [#odpowiedz]
-3
agusssssska
aaaaaa widzę, że dzieciaki się nudzą, ale ja akurat skorzystałam na pośrednictwu GoBus.pl organizując wycieczkę? Ktoś tam ma rację, kwestia zamarzania ropy w busach to norma była przy tych ostatnich mrozach. Ja często spędzam czas na wyjazdach i akurat ostatnie dni nie fajnymi były. Ale co zrobić, busy czy autokary to chyba najtańszy sposób na dostanie się do Krk,, czy innego miasta z mniejszej miejscowości? I zastanawia mnie to, dlaczego tak jest najczęściej przy liniowym transporcie? Ale nie wiem, jak jest z GoBus.pl i jakie firmy tam mają, może miałam szczęście i trafiłam dobrze?

Odpowiedział(a): muminek1177, 28 stycznia 2010, 16:01
4
muminek1177
Człowieku nie ośmieszaj się

Odpowiedział(a): GosiaczekOsa, 28 stycznia 2010, 20:27
-1
GosiaczekOsa
odpadam ... tyle mam do powiedzenia

wez sié za siebie cz£owieku

Odpowiedział(a): agusssssska, 28 stycznia 2010, 17:29 [rozwiń] [#odpowiedz]
-12

Odpowiedział(a): muminek1177, 28 stycznia 2010, 17:31 [#odpowiedz]
0
muminek1177
A dlaczego sam sobie dajesz plusy to nie honorowo

Odpowiedział(a): agusssssska, 28 stycznia 2010, 17:40 [#odpowiedz]
1
agusssssska
Spoko Gościu, racyjka, ale wy wszyscy minusujecie czyjś pogląd - nie macie szacunku do innego myślenia - dyskredytacja ładnie - wiadomo świat on-line wszystko wolno nie

Odpowiedział(a): proszek, 28 stycznia 2010, 17:42 [#odpowiedz]
-1
proszek
Myślenie a autoreklama to dwie bardzo różne kwestie ....

Odpowiedział(a): agusssssska, 28 stycznia 2010, 17:56 [#odpowiedz]
0
agusssssska
Za długo siedzicie w sferze virtual i macie wypatrzony jeden punkt widzenia? Fakt faktem to ciekawe co kryjesz pod pojęciem myślenie, a co pod autoreklama?

Odpowiedział(a): sakurcia, 28 stycznia 2010, 20:20 [#odpowiedz]
-1
sakurcia
A po co odpowiadasz tylko do 1 pytania Jakby specialnie ci na nim zależało Myślenie u proszka miało znaczenie, że pisze się prosto z serca, potocznym stylem, jak to każdy, a autoreklama w przypadku pytania na pytajni to zadajesz sam/a pytanie, a później na nie odpowiadasz przez kilka kont. To jest chore Dlaczego wszystkie konta [monic, laps, agusssssska, basialaps] odpowiadają tylko do tego pytania? Do tego tym samym stylem pisania, czyli niepotocznym? Bardzo ciekaswe Nie rób z nas idiotów, bo ci to się nie udaje Szkoda, że tego nie widzisz.

Odpowiedział(a): sakurcia, 28 stycznia 2010, 20:28
-1
sakurcia
A bym się zapomniała. Dlaczego te wszystkie konta + gobus są założone w tym samym czasie? Bardzo zadziwiające Niech się zastanowię. To tylko reklama pewnie twojej firmy, z której nikt nie chce skorzysytać, bo nie ma takiej potrzeby

Odpowiedział(a): agusssssska, 29 stycznia 2010, 12:56 [#odpowiedz]
-1
agusssssska
Widzę, że adwokat, czyichś myśli się znalazł, gratuluję A kwestia tego, że tu zawitałam, to czysty przypadek, nie musisz wierzyć, jak nie chcesz.... Czy jest obowiązek odpowiadania na więcej niż jedno pytanko na tym portalu - jak tacy mądrzy jesteście - to wskażcie, gdzie tak pisze - wtedy się dostosuję

Odpowiedział(a): Pawel30, 28 października 2016, 08:52 [#odpowiedz]
0
Pawel30
Ja zwykle wynajmuję firmę przewozową. Ale moi znajomi stawiają tylko na połączenia rejsowe http://www.okbus.pl/ . Nie wiem czemu, ale jakoś przyzwyczaili się do tego komfortu.

Odpowiedział(a): Scyzorkowa, 28 lutego 2017, 17:34 [#odpowiedz]
0
Scyzorkowa
W Krakowie działa fajna wypożyczalnia busów Osekrent - http://osekrent.pl/wynajem-samochodow/krakow/busy Kiedyś na wesele wypożyczyliśmy i fajna sprawa, bo w miare tanio, a busik był w dobrym stanie, wszystko wysprzątane, żadnych uwag.

Odpowiedział(a): Adas, 14 sierpnia 2017, 10:15 [#odpowiedz]
0
Adas
wynajem busów warszawa http://mtbus.pl polecam firma sprawdzona busy w świetnym stanie pachnące i czyste

Odpowiedział(a): benzynka, 25 listopada 2018, 16:22 [#odpowiedz]
0
benzynka
Jeśli chcesz wynająć bus dla grupy znajomych lub nawet tylko żeby przewieźć dużo rzeczy możesz skorzystać z oferty http://busywynajem.eu/ gdzie znajdziesz nowe busy, które pomieszczą do 9 osób. Cała flota jest nowa wyposażona w niezbędne akcesoria do podróży. Jak dla mnie lepsze takie rozwiązanie niż pociąg czy jazda w parę samochodów.

Dodaj odpowiedź

Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na pytanie i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się.

wyszukiwarka   
podobne pytania   
2
20
2
5
32
3
4
10
0
2
0
4
1
5
6

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (434)Dom (647)
Edukacja i szkoła (764)Erotyka i seks (302)
Film (3597)Gry (446)
Hobby (361)Inne (4224)
Komputery i Internet (938)Kulinaria (214)
Kultura (189)Ludzie (1617)
Miłość i relacje (1260)Moda (289)
Motoryzacja (206)Muzyka i taniec (825)
Podróże (229)Polityka (104)
Praca (312)Prezenty (157)
Rozrywka (447)Sport (278)
Sztuka (61)Taniec (28)
Uroda i styl (623)Zdrowie (672)
Zwierzęta (230)
Pytania: 15521, Odpowiedzi: 315069