Witaj nieznajomy!

Zaloguj się lub załóż darmowe konto

32
blackxrose
co robić podczas 4 godzin jazdy autobusem??
Pytanie zadał(a) blackxrose, 14 czerwca 2009, 09:47
takie pytanie: jedziemy z klasą na wycieczkę do Chorzowa i jedziemy 4 godziny autobusem. Ktoś ma jakieś propozycje co można wtenczas robić?? P.S. Mam chorobę lokomocyjną, czytanie książek odpada;/;/
tagi: autobus

[Zgłoś do moderacji] [Dodaj do obserwowanych]

Odpowiedzi (32)

Odpowiedział(a): pepej94, 14 czerwca 2009, 10:15 [#odpowiedz]
0
pepej94
weź mp3 i słuchaj muzy , gadaj z kolegami i koleżankami

Odpowiedział(a): gentelmanpaul, 14 czerwca 2009, 10:55 [#odpowiedz]
0
gentelmanpaul
jak wyzej. mozecie zrobic zawody : kto powie najsmieszniejszy kawal. jesli beda obce dieci to sobie z jakas panienka pogadaj. jak to mowia baba dobra na wszystko, zima ogrzeje a latem ostudzi. mozesz tez co 30 minut glosno ostrzegac, ze ci niedobrze i bedziesz wymiotowal. zobaczysz co wtedy inni robia i posmiejesz sie w duchu. byle nie glosno bo ci przyleja.

Odpowiedział(a): maria666avaria, 14 czerwca 2009, 11:37 [#odpowiedz]
0
maria666avaria
Ooo...jest wiele mozliwosci Jednej propozycji Ci nie zdradze,bo nie masz jeszcze 18 lat...
Mozesz sluchac muzyki,pisac smsy,a najlepiej gadaj sobie ze swoim sasiadem...
Udanej wycieczki zycze Pewnie do wesolego miasteczka zawitacie,skoro do Chorzowa jedziecie

Odpowiedział(a): Molly, 14 czerwca 2009, 11:54 [#odpowiedz]
0
Molly
hhmmm ..
Jest dużo rzeczy ..
-Słuchanie muzyki ..
-Sms-y
-Rozmowa ..
-Można grać nie wiem na komórce lub na jakiejś grze .. p

Miłej zabawy !

Odpowiedział(a): muminek1177, 14 czerwca 2009, 12:12 [#odpowiedz]
-1
muminek1177
Możesz z kolegami wypić wino ,,patyka" nie zapomnij cyfrówki.Cztery godziny to wcale niedługo,miałem przyjemność podróżować busem 18godz w jedną stronę

Odpowiedział(a): gentelmanpaul, 14 czerwca 2009, 12:25 [#odpowiedz]
0
gentelmanpaul
oj tak, jak walniesz w gardlo to bedziesz wymiotowal

Odpowiedział(a): gość, 14 czerwca 2009, 13:08 [#odpowiedz]
0
gość
hmm...
weź ze sobą mp3 i słuchaj muzyki
rozmawiaj ze swoim sąsiadem, który obok ciebie siedzi
lub graj na komórce
lub jeszcze są sms-y

Odpowiedział(a): julez92, 14 czerwca 2009, 13:26 [#odpowiedz]
0
julez92
Graj na PSP,ja tak zawsze robie, nawet nie zauważysz kiedy mineły te 4 godziny

Odpowiedział(a): agrafka, 14 czerwca 2009, 14:15 [#odpowiedz]
0
agrafka
Wasze rady też mi się przydadzą, bo niedługo wyjeżdżam do Krakowa to ok. 10 godz jazdy

Odpowiedział(a): killme, 14 czerwca 2009, 15:42 [#odpowiedz]
0
killme
skoro to wycieczka klasowa to będziesz miała pełno koleżanek pod rękom więc nie będziecie sie razem nudzić a jak już to muzyka jest też dobrym pomysłem ..

Odpowiedział(a): gość, 14 czerwca 2009, 17:23 [#odpowiedz]
0
gość
Tez ma chorobe lokomocyjna.Najlepiej jest słuchać muzyki i rozmawiać z kolegami obok.Nie odwracać sie zbyt do tylu.I nie jeść czekolady NP batonow.

Odpowiedział(a): gość, 14 czerwca 2009, 18:45 [#odpowiedz]
-2
gość
Słuchanie muzy to dobry pomysł-polecam Demi Lovato

Odpowiedział(a): euphoria, 14 czerwca 2009, 20:12 [#odpowiedz]
0
euphoria
sluchaj muzyki , albo duzo gadaj, smiej sie ze znajomymi z klasy

Odpowiedział(a): blackxrose, 14 czerwca 2009, 21:04 [#odpowiedz]
0
blackxrose
dzięki za wszystko, ale ktos widze nie zauważył, jestem dziewczyną

Odpowiedział(a): gość, 14 czerwca 2009, 21:09 [#odpowiedz]
0
gość
spac jesc puscic bąjka puścic pawia i umrzec z nudów

Odpowiedział(a): NonStop, 14 czerwca 2009, 21:09 [#odpowiedz]
0
NonStop
muzyki sobie posłuchaj, jak już wyżej pisano. no i jak będziesz mieć aparat to poróbcie sobie jakieś fajne i śmieszne zdjęcia,zajęć na pewno nie zabraknie.

Odpowiedział(a): Szenioritta, 14 czerwca 2009, 22:31 [#odpowiedz]
0
Szenioritta
słuchać mp3, czytać, rozmawiać z innymi

Odpowiedział(a): roy3000, 14 czerwca 2009, 22:51 [#odpowiedz]
0
roy3000
jak ja chodziłem do technikum to się flaszkę obracało i się śpiewało "panie szofer gazu..."

Odpowiedział(a): gentelmanpaul, 14 czerwca 2009, 22:58 [#odpowiedz]
0
gentelmanpaul
bawic sie ptaszkiem.....swoim lub kolegi....

Odpowiedział(a): Szenioritta, 15 czerwca 2009, 07:22
0
Szenioritta
blackxrose to kobieta

Odpowiedział(a): gentelmanpaul, 15 czerwca 2009, 08:55 [#odpowiedz]
0
gentelmanpaul
to grzebac w gniazdku i czekac na ptaszka....

Odpowiedział(a): chuck007, 15 czerwca 2009, 13:41 [#odpowiedz]
0
chuck007
ciężka sprawa muza sama nie zawsze pomaga, chyba najlepsze bedzie wymyslenie jakiejs zabawy z reszta autokarowej ekipy, nie koniecznie gniazdkowanie i ptaszkowanie

Odpowiedział(a): Guarana303, 16 czerwca 2009, 18:21 [#odpowiedz]
0
Guarana303
jeśli jedziesz ze świetną ekipą to na pewno nie bd sie nudziła, a jeśli nie to albo mp3 albo sami trzecie sie w niebogłosy oczywiście jesli sytuacja pozwala.Ja jade autokarem do Grecji ;| aż boje sie pomyśleć co ze mną bd

Odpowiedział(a): gość, 16 czerwca 2009, 22:44 [#odpowiedz]
0
gość
zainwestujcie w syrop przeciw wymiotom, i bierzcie go z godzinę przed podróżą, mi pomaga jak i mojej siostrze !

Odpowiedział(a): gość, 22 czerwca 2009, 19:57 [#odpowiedz]
0
gość
weź dużo jedzenia słuchaj muzy przez słuchawki i patrz na to gdzie jedziesz to czasem jest bardzo ciekawe jest nieciekawe jeśli jedziesz tą samą trasą któryś tam raz

Odpowiedział(a): klaudag, 25 czerwca 2009, 00:53 [#odpowiedz]
0
klaudag
ja zazwyczaj chodze po calym autobusie i wkuzam nauczycieli xdd, kłócę sie z wiesniakami, co siedza przede mna, albo śpiewam z moja ekipą, no, bo ja na jednym siedzieniu nigdy jeszcze 20 minut nie wytrzymałam (mam chorobe lokomocyjną ;/)

Odpowiedział(a): sbayo, 16 lipca 2009, 23:22 [#odpowiedz]
0
sbayo
Wes nie rob sobie jaj, chyba nie zamierzasz grac czy tam sluchac muzy cala droge 4 h to nie tak duzo, mozesz pogadac z kumplami , pobajerowac kolezanki Jest duzo opcji

Odpowiedział(a): edyta18, 07 sierpnia 2009, 17:11 [#odpowiedz]
0
edyta18
Zaklej sobie pępek taśmą klejącą lub taką taśmą opatrunkową na czas podróży (działa na chorobe lokomocyjną - napawde działa).
A co do zajęć: słuchaj muzyki jak nie bedziesz miała z kim gadać. A najlepiej usiądź sobie koło tych ludzi którzy są najbadziej świrnięci, będzie śmiechu..
Ja ostatnio jak jechałam na wycieczke to słuchałam a goście z tyłu zaglądali mi i koleżance pod bluzke

Odpowiedział(a): listless, 15 sierpnia 2009, 17:42 [#odpowiedz]
0
listless
ja zawsze ładuje mp3 na maksa i słucham przez całą drogę patrząc przez okno

Odpowiedział(a): FlameON, 18 sierpnia 2009, 16:22 [#odpowiedz]
0
FlameON
zapoznaj jakas dziore i zarezerwuj tyl autobusu na potrzeby edukacyjne ^^

Odpowiedział(a): agulka66623, 23 sierpnia 2009, 12:40 [#odpowiedz]
0
agulka66623
słuchaj muzyki, możesz zagrać w karty z ludkiem z sąsiedniego siedzenia
Możesz iść też spać...

Odpowiedział(a): Brygida26, 27 lutego 2017, 09:56 [#odpowiedz]
0
Brygida26
A będziecie mieli WiFi, tak jak w http://www.okbus.pl/ ?

Odpowiedział(a): wydron, 08 października 2019, 09:37 [#odpowiedz]
0
wydron
Zawsze możecie ugadać się z klasą, że wynajmiecie autobus, który ma gniazdka usb. Dzięki temu będziesz mógł robić prawie wszystko, bo podłączysz sobie ładowarkę
Ogarnijcie http://hemarbus.pl/ klasa znajomej ostatnio z nimi jechała.

Dodaj odpowiedź

Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na pytanie i cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się.

wyszukiwarka   
podobne pytania   
34
31
6
32
11
1

popularne słowa kluczowe   
kategorie   
Biznes (542)Dom (809)
Edukacja i szkoła (774)Erotyka i seks (312)
Film (3600)Gry (462)
Hobby (391)Inne (4451)
Komputery i Internet (953)Kulinaria (226)
Kultura (191)Ludzie (1635)
Miłość i relacje (1272)Moda (321)
Motoryzacja (236)Muzyka i taniec (828)
Podróże (246)Polityka (108)
Praca (375)Prezenty (174)
Rozrywka (453)Sport (291)
Sztuka (63)Taniec (28)
Uroda i styl (656)Zdrowie (742)
Zwierzęta (233)
Pytania: 16439, Odpowiedzi: 319877